ctp polyester imalatı ctp polyester üretimleri firması

[ctppolyester1][bigposts]

ctp polyester kaplama ctp polyester hamam ctp polyester kiosk büfe stand

[ctppolyester2][bigposts]

HAMAM CTP TAVAN KAPLAMA

Hamam kubbelerinde; Klasik betopan, alçıpan ve türevleri, epoksi sistemleri aqua panellerden gergi sistemlerine değin tavan çeşitleri olsada dezevantajları göz önüne alındığında mühendislik harikası ctp meteryalinin verdiği sağlamlık ve estediği bir arada sunabilecek ürün hemen hemen bulunmamaktadır. Uygulamasını yaptığımız hamam – spa tavanları ile birçok mekânda klasik alışılagelmiş tavanlar yerine modern ürünler tasarlayıp uyguluyoruz.

Hamam’larda mekan tasarımı yapılırken estetik ve sağlamlığıa çok dikkat etmek gerekiyor. Konaklayan misafirlerin, hamam gibi mekanlar ilk dikkat ettikleri unsur hiç şüphesizki hamam tavan unsurlarıdır. Hamam kubbe tavanlarında, kubbe, elips, düz, led ışıklandırma, motif uygulama, tonoz tavan model çalışmalarından birini seçerek; Misafirlerin gözünde işletmenizi A Sınıfı haline getirebilmektedir. Hamam’larda işletmeye giren misafirin gördüğü ilk ihtişam ve zarafet asla unutulmuyor.

Hamam kubbeleri ctp formu tasarlanırken; Kalite’nin yanında bir de dayanıklılık unsuru vardır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden, farklı kültürlere sahip insanlarının konakladığı hamam – spa işletmeleri dekore ederken misafirlerin basit tavan tasarımlarıyla göz zevkini yorabilirsiniz. Çok yönlü bir meteryal olan ctp polyester ile maksimum düzeyde ısı ve suya karşı dayanımlı kubbe formları ile uzun yıllar bakım gerektirmeyen ctp yi tercih etmeniz için bir çok neden var. Isısal değişime uğramayan, çürüme faktöründen uzak, boya dökülmesi, boya kabarması gibi sorunlardan uzak nitelikli çalışmalar sunabiliyoruz.

. .