ctp polyester imalatı ctp polyester üretimleri firması

[ctppolyester1][bigposts]

ctp polyester kaplama ctp polyester hamam ctp polyester kiosk büfe stand

[ctppolyester2][bigposts]

CTP POLYESTER GALERİ

Firma'mız uzun yılların verdiği bilgi ve birikim ile Kompozit - Polyester - Fiber - Ctp alanlarında bir çok sektör için üretimler yapmış bulunmakta ve sektöre getirdiği yeniliklerle her zaman adından söz ettirmiştir. Başlıca kompozit üretimleri ( Yapı, endüstri grubunda - Kubbe, saksı, kiosk, kaplama, heykel, küre, tavan, anıt, alanlarında ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda özel çalışmalar sunmaktadır. Bu sayfa bir takım işlerimizin tanıtımı ve neler yapabileceğimie tanık olmanız adına görsel öğeler ile zenginleştirilmiştir. 

MODERN TASARIMLAR: Firma olarak biz, ilk günden bu yana kişisel yaşam alanlarından toplu kullanım alanlarına kadar tüm mekânlarda, tasarım hayallerinizi kompozitin doğallığı ile buluşturarak kalitemizle, hızımızla ve gücümüzle fark yarattığımızı düşünüyor, sizlere de bu anlayışla hizmet sunuyoruz.

PROFESYONEL EKİP : Üretim hattımızda seri olduğumuz kadar, işçilikte de son derece hassasız. Hayalinizdeki tasarımlarını üretmek için tüm imkanımızla çalışıyoruz.

TECRÜBE VE USTALIK: Firma'mız ilk faaliyetlerine 1999 yılında başlamış ve şu an ülke çapında 2 noktadan kompozit imalatlarını gerçekleştiren güçlü bir firma haline gelmiştir. Yılların verdiği tecrübe ve ustalık ile en iyi olduğumuz işi yapıyoruz.


. .