ctp polyester imalatı ctp polyester üretimleri firması

[ctppolyester1][bigposts]

ctp polyester kaplama ctp polyester hamam ctp polyester kiosk büfe stand

[ctppolyester2][bigposts]

YUVARLAK FİBER SAKSI

Özgür ve rahat modellerden oluşan kompozit yuvarlak saksı imalatlarımız ile otel, avm, resteuran, cafe ve yapılarınıza renk verebiliriz. Bulundurulacak yere göre tasarlanabilen yuvarlak kompozit saksı üretimlerimiz ile sınırsız ebat sınırsız renk seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Suya ve neme, atmosfer koşullarına ve darbelere karşı mukavemeti yüksek yuvarlak fiber saksılarımızı tercih edebilir uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Yuvarlak model kompozit saksıları saksı ürünleri arasında en popüler saksı çeşididir. Yoğun ilgi ve talep görmesini saylayan bir çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında dayanıklı olmaları ve olumsuz hava koşullarından etkilenmemeleri gelir. Bu saksıların şekilleri değişmez, eğilme bükülme gibi durumlar gözlenmez. Metal saksılarda görülen küflenme paslanma gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkmaz.


Yer değiştirmesi ve taşınması hafif olduklarından dolayı çok kolaydır. Her mevsim sorunsuz kullanılabilir. Kullanılacak olan bitki veya ağacın boyutuna göre özel sipariş olarak kolaylıkla imal ettirilebilir. Fiber saksı modelleri geometrik olarak da çeşitlilik gösterir. Kare saksı, dikdörtgen saksı, yuvarlak kompozit saksı gibi modeller talep üzerine üretilebilir. Geniş şekil seçeneği sunan saksılar, oldukça fazla renk seçeneğine sahiptir. İstediğiniz renk ve şekildeki kompozit saksılar firma'mız güvencesi ile sizin için üretilerek, adresinize teslim edilir.

SIK SORULAN SORULAR

Saksılarımızda kendi ölçülerinizi gönderebilirsiniz.
Dış ve iç ortam kullanımına uygundur.
Gizli teker, gizli hazne, tavalı seçenekleri mevcuttur.
Sınırsız renk seçeneği ( Akrilik )
Üzerlerine Kurum logosu, ve çeşitli yazı yazılabilmektedir.
Tüm saksılarımız Profil iskelet sistemlidir.
Çürüme, çatlama faktörlerinden uzaktır.

. .